Dzień Rodziny

Utworzono dnia 30.05.2024

Maj to miesiąc, w którym odbywają się festyny. Taka impreza odbyła się w środę na terenie  naszej szkoły i została  przygotowywana przez  wszystkich pracowników placówki, a także uczniów i jak zawsze niezawodnych rodziców oraz panie z KGW ,,Stokrotki”. Dobry humor towarzyszył wszystkim od rana, a słoneczna pogoda pozwoliła na to, by od wczesnych godzin dekorować miejsce imprezy. Na tej niezwykłej imprezie panowała od początku do końca radosna atmosfera zabawy. Na początku zaprezentowały się szkolne talenty. Wystąpiło kilkunastu młodych artystów, którzy zaproponowali widzom skomplikowane i bardzo zróżnicowane popisy taneczne i wokalne . Oprócz wrażeń duchowym zadbano także o coś dla ciała. Non stop panie z KGW ,,Stokrotki” serwowały popcorn. Rada rodziców zapraszała na pyszne kiełbaski. Na deser były przepyszne i bardzo różnorodne ciasta przygotowane przez rodziców z poszczególnych klas oraz lody. Uczestnikom festynu zaproponowano najróżniejsze atrakcje i  konkurencje sportowo-rekreacyjne na wesoło.

Przekrój wiekowy uczestników festynu był bardzo szeroki, począwszy od rodziców z niemowlętami w wózeczkach, a skończywszy na dumnych babciach i dziadkach, którzy przyszli ze swoimi wnukami.

Uczestnikom i organizatorom zabawy czas umilała muzyka taneczna. Przedsięwzięcie udało się, dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Do zobaczenia za rok.