Zakończenie roku szkolnego

Utworzono dnia 22.06.2024

„Życie składa się z przywitań i pożegnań”.
Victor Hugo
Rok szkolny 2023/2024 dobiegł końca.
Był to czas bardzo pracowity, ale zarazem  niezwykle owocny – nasi uczniowie zdobywali cenną wiedzę i nowe umiejętności równocześnie rozwijając swoje pasje, talenty i działając na rzecz innych ludzi. 21 czerwca 2024r., społeczność uczniowska zebrała się po raz ostatni w tym roku szkolnym. Apel rozpoczął się od przekazania opieki nad sztandarem uczniom klas siódmych oraz przekazania pieczy nad samorządem nowemu przewodniczącemu. Członkowie nowego pocztu złożyli ślubowanie, przyrzekając godnie reprezentować szkołę podczas uroczystości szkolnych i lokalnych. Pan Dyrektor Tomasz Gruszczyński, gratulując wszystkim sukcesów, wręczył wyróżnienia i nagrody tym spośród uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce.
Czas szybko leci… jeszcze nie tak dawno odbierali swoje pierwsze świadectwa…
a dziś, z łezką w oku żegnaliśmy ósmoklasistów.. Były wspomnienia chwil spędzonych w murach naszej szkoły, podziękowania oraz życzenia dalszych sukcesów dla naszych Ósmoklasistów. Miłą niespodzianką był przygotowany przez klasę czwartą  i piątą układ choreograficzny do piosenki,, Nie bój się chcieć”.
Drodzy Absolwenci, mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Trzymamy kciuki i życzymy Wam powodzenia w nowych szkołach.
Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych wakacji. Pamiętajcie, że ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy….